Buzsu Su Arıtma Marketi üstün kaliteli su arıtma teknolojileri sunmak amacıyla istanbul’da kurulmuştur. 2008 yılından bu yana ,  Buzsu Su Arıtma Marketi adı altında hizmet veren firmamız artık yeni yüzüyle Buzsu Arıtma Sistemleri olarak müşterilerine daha yakın ilişkiler geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Buzsu Su Arıtma Marketi olarak, sizlere en sağlıklı suyu sağlamak için ev tipi su arıtma cihazı ve iş yeri tipi su arıtma cihazlarını tedarik etmektir.

Buzsu Su Arıtma Marketi  Arıtma’da çeşitlilik pompalı su arıtma cihazı ve pompasız su arıtma cihazı olarak şekillenmiştir. Sonrasında markalarımız ile ihtiyaca göre kategorize edilmiştir.

Buzsu Kalitesi

Kaliteli ürünlerin müşterilerimizde yaratmış olduğu güven, sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve kurduğumuz iyi müşteri ilişkileri sayesinde kısa süre içinde sektördeki referans firmalardan biri konumuna gelmiş bulunmaktayız.

Buzsu Tecrübesi

22 yılı aşkın ticari tecrübemiz ve 6 yılı aşkın sektörde edindiğimiz birikimlerle, sizlere her zaman daha iyiyi daha iyi fiyatlara sunmayı hedeflemekteyiz.

Geniş Müşteri Portföyü

Sektörde bulunduğumuz süre boyunca, çalışma fırsatı bulduğumuz yüzlerce müşterimiz vasıtasıyla on binlerce insanın evinde ürünlerimiz kullanılmaktadır. Bunun verdiği mutluluk ve sorumluluğun bilinciyle hareket etmeyi kendimize görev bilmekteyiz.

Geniş Ürün Yelpazesi

3 farklı markamız ve 15 farklı ürünümüzle kapalı veya açık, pompalı veya pompasız, ev tipi veya işyeri tipi olan modellerimizle her türlü talebe cevap verebilmekteyiz.